SAQ Program + Coerver Coaching

SAQ International Ltd. s potešením oznamuje, že uzavrelo partnerstvo s Coerver Coaching. SAQ je popredný svetový, fyzický a športovo-vedecký program zameraný na futbalový pohyb. SAQ spolupracoval alebo pracuje s poprednými klubmi Premier League a League One (Arsenal Londýn, Ipswich Town, West Ham United) a poprednými klubmi v Európe (Bayern Mníchov, FC Barcelona a veľa ďalších). Od roku 2014 využíva napríklad SAQ Program maďarský futbalový gigant Ferencváros Budapepešť.

 

SAQ partnerstvo s Coerver Coaching od 1.septembra 2015

Partnerstvo SAQ s Coerver Coaching je prirodzeným vývojom oboch týchto svetových futbalových programov. SAQ uznáva Coerver Coaching ako svetový futbalový program zameraný na rozvoj futbalových zručností. SAQ Program a Coerver Coaching sa svojou náplňou ideálne dopĺňajú a ich spoločnou víziou je rozvoj šikovných, rýchlych a silných mladých futbalistov. Cieľom je zvýšiť individuálne futbalové zručnosti a fyzické schopnosti, aby sa zabezpečilo dosiahnutie maximálneho potenciálu u mladých futbalistov.

Tešíme sa na vzrušujúcu spoluprácu.

Alean Pearson - riaditeľ a zakladateľ SAQ International LTD.

 

Ak sa chcete dozvedieť viac o SAQ Programe info nájdete v starších článkoch. Ak vás SAQ Program zaujal a cheli by ste ho aplikovať do vášho tréningového programu odporúčame pre vás odborno-praktický manuál SAQ Futbal - tréning a príprava. Kniha už obohatila a skvalitnila tréningový proces stovkám trénerov na Slovensku a v Čechách. Viac info nájdete TU.

SAQ Futbal

 

Musíte tiež vidieť:

SAQ Amatérsky predsezónny plán

Sústreďme sa na futbal - Bill Beswick - líder medzi športovými psychológmi

Women´s Soccer - Postoj a tímová súdržnosť futbalistiek

 

SAQ FutbalSústreďme sa na futbal

Pin It